2,088
个编辑
(→云图强固) |
(→信息) |
||
第1行: | 第1行: | ||
==信息== | ==信息== | ||
==属性== | |||
{{stats_max| | |||
|weapon1=复仇女神 | |||
|atk1=1443 | |||
|atk_base1=1154 | |||
|atk_buff1=25% | |||
|def1=610 | |||
|def_base1=544 | |||
|def_buff1=12% | |||
|hp1=2181 | |||
|hp_base1=1947 | |||
|hp_buff1=12% | |||
|posture1=9 | |||
|crit1=20% | |||
|critdmg1=120% | |||
|move1=4 | |||
|weapon2=阿尔克纳 | |||
|atk2=1685 | |||
|atk_base2=1203 | |||
|atk_buff2=40% | |||
|def2=610 | |||
|def_base2=544 | |||
|def_buff2=12% | |||
|hp2=2181 | |||
|hp_base2=1947 | |||
|hp_buff2=12% | |||
|posture2=9 | |||
|crit2=20% | |||
|critdmg2=120% | |||
|move2=4 | |||
}} | |||
{{stats_level_header}} | |||
|1||81||57||204 | |||
|- | |||
|2||86||60||215 | |||
|- | |||
|3||90||63||225 | |||
|- | |||
|4||94||66||235 | |||
|- | |||
|5||98||69||245 | |||
|- | |||
|6||102||72||255 | |||
|- | |||
|7||106||75||266 | |||
|- | |||
|8||110||77||276 | |||
|- | |||
|9||114||80||286 | |||
|- | |||
|10||118||83||296 | |||
|- | |||
|11||124||87||311 | |||
|- | |||
|12||129||91||325 | |||
|- | |||
|13||135||95||339 | |||
|- | |||
|14||141||99||353 | |||
|- | |||
|15||146||103||368 | |||
|- | |||
|16||152||107||382 | |||
|- | |||
|17||158||111||396 | |||
|- | |||
|18||163||115||411 | |||
|- | |||
|19||169||119||425 | |||
|- | |||
|20||175||123||439 | |||
|- | |||
!增域!!201!!135!!483 | |||
|- | |||
|21||208||140||501 | |||
|- | |||
|22||215||145||520 | |||
|- | |||
|23||223||150||538 | |||
|- | |||
|24||230||156||557 | |||
|- | |||
|25||237||161||575 | |||
|- | |||
|26||244||166||593 | |||
|- | |||
|27||252||171||612 | |||
|- | |||
|28||259||176||630 | |||
|- | |||
|29||266||181||648 | |||
|- | |||
|30||274||186||667 | |||
|- | |||
!增域!!306!!201!!721 | |||
|- | |||
|31||314||208||743 | |||
|- | |||
|32||323||214||766 | |||
|- | |||
|33||332||220||788 | |||
|- | |||
|34||341||226||810 | |||
|- | |||
|35||350||233||833 | |||
|- | |||
|36||359||239||855 | |||
|- | |||
|37||368||245||878 | |||
|- | |||
|38||377||252||900 | |||
|- | |||
|39||386||258||923 | |||
|- | |||
|40||395||264||945 | |||
|- | |||
!增域!!433!!282!!1010 | |||
|- | |||
|41||443||289||1037 | |||
|- | |||
|42||454||297||1063 | |||
|- | |||
|43||464||304||1090 | |||
|- | |||
|44||475||312||1116 | |||
|- | |||
|45||485||319||1143 | |||
|- | |||
|46||496||327||1169 | |||
|- | |||
|47||506||334||1196 | |||
|- | |||
|48||517||341||1222 | |||
|- | |||
|49||527||349||1249 | |||
|- | |||
|50||538||356||1275 | |||
|- | |||
!增域!!582!!377!!1350 | |||
|- | |||
|51||594||386||1381 | |||
|- | |||
|52||606||394||1411 | |||
|- | |||
|53||618||403||1442 | |||
|- | |||
|54||631||411||1473 | |||
|- | |||
|55||643||420||1503 | |||
|- | |||
|56||655||428||1534 | |||
|- | |||
|57||667||437||1564 | |||
|- | |||
|58||679||446||1595 | |||
|- | |||
|59||691||454||1626 | |||
|- | |||
|60||703||463||1656 | |||
|} | |||
==技能== | ==技能== | ||
===简略说明=== | ===简略说明=== |