2,088
个编辑
(→云图强固) |
(→信息) |
||
第10行: | 第10行: | ||
}} | }} | ||
==信息== | ==信息== | ||
==属性== | |||
{{stats_max| | |||
|weapon1=格威尔36 | |||
|atk1=1283 | |||
|atk_base1=1096 | |||
|atk_buff1=17% | |||
|def1=771 | |||
|def_base1=688 | |||
|def_buff1=12% | |||
|hp1=2716 | |||
|hp_base1=2226 | |||
|hp_buff1=22% | |||
|posture1=10 | |||
|crit1=20% | |||
|critdmg1=120% | |||
|move1=6 | |||
|weapon2=女仆准则 | |||
|atk2=1566 | |||
|atk_base2=1186 | |||
|atk_buff2=32% | |||
|def2=771 | |||
|def_base2=688 | |||
|def_buff2=12% | |||
|hp2=2716 | |||
|hp_base2=2226 | |||
|hp_buff2=22% | |||
|posture2=10 | |||
|crit2=20% | |||
|critdmg2=120% | |||
|move2=6 | |||
}} | |||
{{stats_level_header}} | |||
|1||80||72||233 | |||
|- | |||
|2||84||76||245 | |||
|- | |||
|3||88||80||257 | |||
|- | |||
|4||92||83||268 | |||
|- | |||
|5||96||87||280 | |||
|- | |||
|6||100||90||292 | |||
|- | |||
|7||104||94||303 | |||
|- | |||
|8||108||98||315 | |||
|- | |||
|9||112||101||327 | |||
|- | |||
|10||116||105||338 | |||
|- | |||
|11||122||110||355 | |||
|- | |||
|12||128||115||371 | |||
|- | |||
|13||133||120||387 | |||
|- | |||
|14||139||125||404 | |||
|- | |||
|15||144||130||420 | |||
|- | |||
|16||150||135||436 | |||
|- | |||
|17||156||140||453 | |||
|- | |||
|18||161||145||469 | |||
|- | |||
|19||167||150||485 | |||
|- | |||
|20||172||155||501 | |||
|- | |||
!增域!!198!!171!!552 | |||
|- | |||
|21||206||178||573 | |||
|- | |||
|22||213||184||594 | |||
|- | |||
|23||220||191||615 | |||
|- | |||
|24||227||197||636 | |||
|- | |||
|25||234||204||657 | |||
|- | |||
|26||242||210||678 | |||
|- | |||
|27||249||217||699 | |||
|- | |||
|28||256||223||720 | |||
|- | |||
|29||263||230||741 | |||
|- | |||
|30||270||236||762 | |||
|- | |||
!增域!!302!!255!!824 | |||
|- | |||
|31||311||263||850 | |||
|- | |||
|32||320||271||875 | |||
|- | |||
|33||329||279||901 | |||
|- | |||
|34||338||287||927 | |||
|- | |||
|35||346||295||952 | |||
|- | |||
|36||355||303||978 | |||
|- | |||
|37||364||311||1004 | |||
|- | |||
|38||373||318||1029 | |||
|- | |||
|39||382||326||1055 | |||
|- | |||
|40||390||334||1080 | |||
|- | |||
!增域!!428!!357!!1154 | |||
|- | |||
|41||439||367||1185 | |||
|- | |||
|42||449||376||1215 | |||
|- | |||
|43||460||385||1245 | |||
|- | |||
|44||470||395||1276 | |||
|- | |||
|45||480||404||1306 | |||
|- | |||
|46||491||413||1336 | |||
|- | |||
|47||501||423||1366 | |||
|- | |||
|48||512||432||1397 | |||
|- | |||
|49||522||442||1427 | |||
|- | |||
|50||532||451||1457 | |||
|- | |||
!增域!!576!!477!!1543 | |||
|- | |||
|51||588||488||1578 | |||
|- | |||
|52||600||498||1613 | |||
|- | |||
|53||612||509||1648 | |||
|- | |||
|54||624||520||1683 | |||
|- | |||
|55||636||531||1718 | |||
|- | |||
|56||648||542||1753 | |||
|- | |||
|57||660||552||1788 | |||
|- | |||
|58||672||563||1823 | |||
|- | |||
|59||684||574||1858 | |||
|- | |||
|60||696||585||1893 | |||
|} | |||
==技能== | ==技能== | ||
===简略说明=== | ===简略说明=== |